Каталог

Стара ціна: 3130грн
Нова ціна: 2790грн
Контейнер OPS BL1508

Стара ціна: 995грн
Нова ціна: 790грн
Контейнер ПР-РКФ-125

Стара ціна: 2782грн
Нова ціна: 2180грн
Упаковка для кондитерських виробів

Стара ціна: 1590грн
Нова ціна: 1308грн
Упаковка для сендвіча

Стара ціна: 1323грн
Нова ціна: 1050грн
Контейнер ПР-УП-109 х 65 з кришкою

Стара ціна: 1998грн
Нова ціна: 1510грн
Контейнер 1 секція 1000мл

Стара ціна: 45грн
Нова ціна: 35грн
Виделка-ложечка 80мм

Стара ціна: 3432грн
Нова ціна: 2800грн
Нахилена салатна миска 1000 мл. з кришкою

Як вибрати упаковку для кондитерських виробів: види, вимоги

Категорії
Зміст
  1. Різноманіття упаковки
  2. Тара для транспортування та презентації
  3. Види упаковки в залежності від кондитерських виробів
  4. Торти
  5. Кекси (Капкейки)
  6. Тістечка
  7. Печиво та пряники
  8. Еклери та макаруни
  9. Креативний підхід до упаковки
  10. Як купити якісну упаковку для кондитерських виробів

В кондитерській справі та кулінарії упаковка та транспортування продукту мають важливе значення, впливаючи не тільки на якість самої випічки, але і на її фізичне зберігання та товарну привабливість. У цій статті ми розглянемо різні види упаковки для кондитерських виробів, обговоримо їх функціонал та вимоги, що пред'являються до форми, щільності та інших характеристик матеріалу.

Різноманіття упаковки

Для кожного виду солодкого шедевра існує своя тара. Коробки бувають різні: вони відрізняються розмірами, матеріалом, кольором і конструктивними деталями. Іноді для окремого заходу навіть створюється ексклюзивна упаковка, прикрашена бантиками, кліпсами, намистом, стрічками та іншими декоративними елементами.

Види упаковки в контексті матеріалів поділяються на натуральні (папір, пергамент, картон) і синтетичні (целофан, пластик, фольга). У окремих випадках використовується еко-сировина: лоза, солома або дерево.

Тара для транспортування та презентації

Оптимальний варіант для транспортування та презентації – це картон. Проте, картон не переносить надмірної вологості та тривалого контакту з жирними виробами. Також використовується фольгована підкладка в коробках для еклерів для збереження їхньої свіжості.

Види упаковки в залежності від кондитерських виробів

Торти

Торти вимагають найбільшої та презентабельної коробки. Це може бути картонна коробка з прозорою бічною гранню або пластиковий контейнер. Кожен варіант має свої переваги, але картонна тара вигідно презентує продукт та надійно його захищає.

Кекси (Капкейки)

Для кексів використовують коробки з целюлозної сировини. Вони можуть мати витягнуту прямокутну форму, прозору кришку та підкладку з індивідуальними осередками під кожен десерт.

Тістечка

Коробки для тістечок можуть бути виготовлені з прозорого пластику або картону. Упаковка з натуральної сировини дозволяє продемонструвати товар, а пластикові варіанти можуть мати цікаву форму та прозорість.

Печиво та пряники

Упаковка для печива може бути з целофану, поліпропіленової моноплівки (флоупак), поліетилену, фольги, паперу або ж жорсткої тари з картону.

Еклери та макаруни

Для макарунс часто використовують пачки-пенали з прозорою кришкою, які перетворюють упаковку в ідеальний міні-стенд для презентації різнокольорових тістечок. Еклери, чутливі до температурних коливань, потребують термостійкої та щільної тари з фольгованою підкладкою.

Креативний підхід до упаковки

Оригінальний та новаторський підхід до пакувальних матеріалів може стати фундаментом для оптимізації та витрат бізнесу. Наприклад, ви можете розфасувати свіжу випічку та продавати її під власним брендом у зручному снековому форматі, і це буде коштувати відносно недорого

Упаковка кондитерських виробів – це не просто захист від зовнішніх факторів, але і важливий елемент брендування та маркетингу. Вибір правильної тари допоможе зберегти свіжість продукту та зробить його привабливим для покупців. Не забувайте про екологічність упаковки, обирайте матеріали відповідально та зробіть свій внесок у збереження природи.

Як купити якісну упаковку для кондитерських виробів

Замовити високоякісну упаковку для кондитерських виробів тепер стало ще простіше завдяки компанії “Альфа-Пак Захід”. Наш великий вибір упаковки дозволить вам знайти ідеальний варіант для будь-яких видів солодощів. Якщо ви шукаєте надійного постачальник, який пропонує екологічно чисті та високоякісні матеріали, ви потрапили за адресою.

Щоб замовити упаковку, відвідайте наш каталог, де вас чекає широкий асортимент різноманітних упаковочних матеріалів. Додайте бажані товари у кошик та оформіть замовлення всього за кілька кроків. Мінімальна сума замовлення становить 500 гривень, а сам процес покупки – простий та доступний.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*