Каталог

Про нас

Компанія «Альфа-Пак Захід» офіційний представник у західному регіоні України виробника високоякісної блістерної полімерної упаковки для харчових продуктів – підприємства Офсет (м. Дніпро) – торгова марка «АЛЬФА-ПАК», яка з 1999 року є надійним постачальником пластикової упаковки для підприємств, працюючих у харчовій галузі України (супермаркети, ресторани, бари, кафе тощо).

У нас у наявності на складах у м. Львові весь асортимент упаковки для харчових продуктів, а саме: блістерна упаковка для кондитерських виробів, упаковка для напівфабрикатів, суші, тортів, молочних та сирних виробів, пластикові та паперові супники, салатники, соусники, склянки, лотки, пінетки та багато іншого.

Чому важливо приділити велику увагу упаковці своєї продукції?

Упаковка притягує погляд до товару на полиці магазину чи супермаркету. Нанесення логотипа компанії на упаковку піднімає впізнаваність власного бренду. Надаючи якісну та красиву упаковку для продукту, Ви піклуєтесь до свого клієнта, що своєю чергою збільшує шанс покупки вашого товару. Будь-який пакувальний матеріал, куплений у нашій компанії, це захист вашої продукції під час транспортування та зберігання. Продукція компанії Альфа Пак зберігає смакові якості Вашого продукту та його зовнішній вигляд.

Ще однією перевагою нашої продукції є те, що вона підлягає вторинній переробці. Вже багато років по всьому світу працюють переробні заводи, що займаються виготовленням різноманітних упаковок з вторинної сировини, тим самим зберігати екологію нашої планети.

В Альфа Пак Захід працює дружна команда фахівців, які завжди раді допомогти та визначитися з товаром перед покупкою.
Ми оперативно опрацьовуємо всі замовлення, щоб ви отримали їх максимально швидко.